Tribunal tal-Knisja

  • Indirizz

    Palazz tal-Arċisqof
    Triq l-Arċisqof
    Valletta VLT 1448

  •  

    Telefoni

    20119911

  •  

    Ħinijiet tal-Ftuħ

    1 ta’ Ottubru sa 15 ta’ Ġunju:

    Mit-Tnejn sal-Ġimgħa (minbarra l-Ħamis): 8.00 a.m. - 4.00 p.m.

    Is-Sibt: 8.00 a.m. - 12.00 p.m.

    16 ta’ Ġunju sa 30 ta’ Settembru:

    Mit-Tnejn sal-Ġimgħa (minbarra l-Ħamis): 8.00 a.m. - 1.00 p.m.

    Is-Sibt: 8.00 a.m. - 12.00 p.m.

  •  

    Vigarju Ġudizzjali

    -

  • Vigarju Ġudizzjali Aġġunt

    Fr Brendan Mark Gatt, S.Th.B., J.C.L., Dip. Juris. (Greg)

    bgatt@maltachurchtribunals.org


    Imħallfin

    Mons. Paul Carmel Vella, S.Th.L., J.C.L., Cap. S.S., S.M.O.M.
    email: pcvella@maltachurchtribunals.org


    Dr Josella Farrugia, LL.D., Dip.Trib. Eccl. Melit.
    email: jfarrugia@maltachurchtribunals.org


    Dr Mariella Wettinger, B.A., LL.D., Dip.Trib. Eccl. Melit.
    email: mwettinger@maltachurchtribunals.org


    Rev. Dr Joseph Zammit, J.U.D., Dip. Trib. Eccl. Melit.
    email: jzammit@maltachurchtribunals.org


    Rev. Fr Walter Vassallo O.F.M., S.Th.B., JCL
    email: frawalterv@gmail.com

  •  

    Udituri

    Mr Paul Bilocca, B.A., Dip.Trib.Eccl.Melit.

    Ms Nicolina Farrugia,S.R.N., Dip. Soc. Studies; M.A.Theology & Human Studies

  •  

    Defensor Vinculi u Promutur tal-Ġustizzja

    Fr Kevin Schembri, S.Th.L., J.C.D.(Juris.)

  •  

    Kanċillier

    Ms Joanna Camilleri, Dip.Trib.Eccl.Melit.
    email: chancellor1@maltachurchtribunals.org

  •  

    Pariri lill-partijiet involuti

    Mons. Louis Camilleri, B.A., Lic.D.
    email: lcamilleri@maltachurchtribunals.org

  •  

    Segretarja

    Ms Mariella Muscat, Dip. Management Studies

  •  

    Nutara

    Ms Carmen Zammit Cesare

    Ms Francesca Scerri Gill

    Ms Victoria Baldacchino

     

    Deputati Difensuri taż-Żwieġ

    Dr Stephanie Borg Psailia, LL.D, Dip Trib Eccl Melit

    Dr Robera Buhagiar, BA, LL.D., Dip Trib Eccl Melit

    Dr Mario Calleja, LLD, MA (Canon Law and Jurisprudence)

    Dr Lorna Muscat, BA, LLD, Dip Trib Eccl Melit

    Dr Martha Travers Tauss, BA, MA Financial (Serv), LLD, MA (Canon Law and Jurisprudence)

    Dr Dorianne Vella, BA, LP, LLD, Dip Trib Eccl Melit, Dip Human Rights Law (London), LLM Family Law (London)